Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ all in one solar power system ] eşleşme 1316 Ürünler.
Çok Fonksiyonlu Dış Mekan Şarj Cihazı 1200W 500w Yüksek Kaliteli Lityum İyon Pil Taşınabilir
| Product Name: | SUNPOK 1200W Portable Power |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Battery energy: | 1080Wh |
Duvara monte edilmiş sodyum iyonlu batarya depolama sistemi
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
| Kalabalık: | Güç Depolama ve Tedarik |
51.2V 280Ah 300Ah 314ah 16Kwh 15kwh Tekerlekli Ev Kalıcı Modeli LiFePO4 Enerji Depolama Sistemi Lityum İyon Pil
| Pil Türü: | Lityum iyon pili, Lifepo4 |
|---|---|
| Uygulama: | Elektrikli Güneş Enerjisi Güç Sistemleri |
| Tip: | Bölmek |
Ev Enerji Depolama için 48V yeşil enerji pili Lityum Lifepo4 Piller
| Tip: | Lityum Demir Fosfat |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş enerjisi depolama/Rüzgar Güneş Hibrit Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Enerji Depolama için 100ah 12V Jel Akü Bakım Gerektirmeyen Kurşun Asit Akü
| Başvuru: | Elektrikli El Aletleri, Golf Arabaları, Güneş Enerjisi Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil Türü: | Derin Döngü Mühürlü Jel |
| Sertifika: | MSDS |
48V 100Ah 200Ah Lityum Pil Ev Enerji Depolama Lifepo4 Pil Paketi
| Tip: | Lifepo4 |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş enerjisi depolama/Rüzgar Güneş Hibrit Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
200ah Enerji Depolama Lityum Pil 51.2V 100Ah LiFePo4 Pil
| Tip: | Lityum Demir Fosfat |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Bluetooth Modüllü RV İçin Hafif LiFePo4 12V 100Ah Derin Döngü Lityum Pil
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 100ah 200ah |
Enerji Depolama Sistemi Alçak Gerilim için 10kwh 51.2 V 200ah Lifepo4 Lityum Pil
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Başvuru: | Enerji depolama / Rüzgar Güneş Hibrit Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl |
24v 12v 400ah Lityum İyon Pil Şarj Edilebilir Bluetooth İletişimi
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 100Ah 150Ah 200Ah 250Ah |

