Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ complete off grid solar system ] eşleşme 934 Ürünler.
200Ah 48V MPPT Hepsi Bir Arada ESS Kapalı Izgara Güneş Sistemi Özelleştirilebilir
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Kapalı Izgara Güneş Sistemi Uzun Ömrü İçin 2kw Derin Çevrim Lityum Piller
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 50 Ah 100 Ah 200 Ah |
Hibrit Şebekeden Dışarı Güneş Enerjisi Paneli Sistemi Akü Depolama 5kw Tam Ev İçin
| Ürün adı: | 230V 5Kw 48V Şebeke Dışı İnverter |
|---|---|
| Anma gücü: | 10KW |
| Çıkış dalga formu: | Prue Sinüs Dalgası |
Yeni Stil Inverter Güneş Enerjisi Sistemi 10kw Kapalı Izgara Güneş Sistemi Komple Kit
| Ürün adı: | 230V 5Kw 48V Şebeke Dışı İnverter |
|---|---|
| Anma gücü: | 5KW |
| Çıkış dalga formu: | Prue Sinüs Dalgası |
Şebeke Dışı İnvertör Spf 5000es 3500es Şebeke Dışı İnvertör Şebeke Dışı Güneş Sistemi İçin Tamamlandı
| Ürün adı: | 230V 5Kw 48V Şebeke Dışı İnverter |
|---|---|
| Anma gücü: | 5KW |
| Çıkış dalga formu: | Prue Sinüs Dalgası |
Hibrit Şebeke dışı Güneş Enerjisi Çatı Monokristalin Silikon 3KW 5kw 30kw Güneş Sistemi
| Türü: | Güneş Sistemi Kiti |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | Monokristal Silikon, Polikristal Silikon |
| Montaj Tipi: | Zemin Montajı, Çatı Montajı, Otopark Montajı, BIPV Montajı |
Güneş Enerjisi Sistemi Ev Tam Hibrit Çatı Set 5000w 15kw Güneş Sistemi
| Türü: | Kapalı Izgara Güneş Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | Monokristal Silikon, Polikristal Silikon |
| Montaj Tipi: | Zemin Montajı, Çatı Montajı, Otopark Montajı, BIPV Montajı |
10kw 15kw Güneş Enerjisi Kiti 3000W 5000W 6kw 8kw Ev İçin Tam Güneş Enerjisi Sistemi Şebekeden Bağımsız Güneş Enerjisi Sistemi
| Türü: | Güneş Sistemi Kiti |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | Monokristal Silikon, Polikristal Silikon |
| Montaj Tipi: | Zemin Montajı, Çatı Montajı, Otopark Montajı, BIPV Montajı |
Şebeke üzerinde hibrit sistem 100kw 200kw 30000w Şebeke dışı güneş enerjisi sistemi
| Türü: | Güneş Sistemi Kiti |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | Monokristal Silikon, Polikristal Silikon |
| Montaj Tipi: | Zemin Montajı, Çatı Montajı, Otopark Montajı, BIPV Montajı |
Ticari için Güneş Enerjisi Sistemi 3kw 3000w 6kw 8kw 10kw Şebekede Hibrit Sistem Şebekeden Dışarı Güneş Enerjisi Sistemi
| Türü: | Güneş Sistemi Kiti |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | Monokristal Silikon, Polikristal Silikon |
| Montaj Tipi: | Zemin Montajı, Çatı Montajı, Otopark Montajı, BIPV Montajı |

