Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ energy storage lithium battery ] eşleşme 1203 Ürünler.
10kva Güneş Sistemi 3KW 4KW 5KW 6KW 8KW 15KW 20KW Kit Enerji Güneş Konut Enerjisi/10KW Küçük Güneş Enerjisi Birimi Güneş Sistemi Kit
| Türü: | Güneş Sistemi Kiti |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | Monokristal Silikon, Polikristal Silikon |
| Montaj Tipi: | Zemin Montajı, Çatı Montajı, Otopark Montajı, BIPV Montajı |
Komple Sistem Hibrit Güneş Enerjisi Kiti 3000W 4000W 5000W 5Kw 6Kw 10Kw 15Kw Kombine Güneş Paneli Güç Sistemi Ev İçin
| Türü: | Güneş Sistemi Kiti |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | Monokristal Silikon, Polikristal Silikon |
| Montaj Tipi: | Zemin Montajı, Çatı Montajı, Otopark Montajı, BIPV Montajı |
Sunpok Solar lifepo4 12v 50ah 100ah 120ah 150ah 200ah 300ah 400ah Rv Golf Arabası
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Türü: | Derin Döngü Mühürlü Jel |
| Başvuru: | Güneş enerjisi sistemi, UPS, Alarm Sistemi, Tıbbi cihazlar, Acil durum aydınlatması |
Çin Malı 300w Taşınabilir Güneş Paneli Açık Katlanabilir Güneş Paneli
| Product Name: | SUNPOK 300W Portable Power |
|---|---|
| AC output power: | 300W |
| Battery energy: | 288Wh |
Güneş Geri Dönüşü Hızlandırıcısı 48V 300Ah LiFePO4 Arz Ücretlerini % 45 Azaltıyor
| Çıkış gücü aralığı: | 10~20 kWh |
|---|---|
| Şebeke bağlantısı: | Şebeke dışı, Hibrit şebeke |
| Pil Türü: | LIFEPO4 |
Ev Taşınabilir Güneş Jeneratörü için 1000watt 3 Kw 5kw 10kw 20kw
| Product Name: | SUNPOK 2000W Portable Power |
|---|---|
| Rated power: | 2000W |
| Rated voltage: | 31-32V |
230V 5kw 48V Şebeke Dışı İnverter MPPT Solar İnverter EN-IEC 60335
| Ürün adı: | 230V 5Kw 48V Şebeke Dışı İnverter |
|---|---|
| Anma gücü: | 3kw / 5kw |
| Çıkış dalga formu: | Prue Sinüs Dalgası |
Mppt Şarj Kontrol Cihazı ile 3kw 5kw Kapalı Izgara Hibrit Solar İnvertör
| Ürün adı: | 230V 5Kw 48V Şebeke Dışı İnverter |
|---|---|
| Anma gücü: | 10KW |
| Çıkış dalga formu: | Prue Sinüs Dalgası |
Solar Şarj Kontrol Cihazı Üreticileri Hibrit Off Grid Solar Inverter Üç Fazlı
| Ürün adı: | 230V 5Kw 48V Şebeke Dışı İnverter |
|---|---|
| Anma gücü: | 5KW |
| Çıkış dalga formu: | Prue Sinüs Dalgası |
230V 10kw 5Kw Kapalı Izgara İnvertör Süper Güç Kapalı Izgara Saf Sinüs İnvertör
| Ürün adı: | 230V 5Kw 48V Şebeke Dışı İnverter |
|---|---|
| Anma gücü: | 3kw / 5kw |
| Çıkış dalga formu: | Prue Sinüs Dalgası |

