Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ home solar energy systems ] eşleşme 1253 Ürünler.
UN38.3 Duvara monte edilmiş Sodyum İyon Pil 20 Yıllık Yaşam Süresi ile Yüksek Güvenlik
| Şarj/Deşarj Verimliliği: | % 98 |
|---|---|
| Yaşam Süresi: | 20 yıl |
| Daha fazla parametre: | Talimat ve Fiyat Almak İçin Satıcıyla İletişime Geçin |
Derin Döngü Daha Uzun Ömürlü Güvenli 24v 48v 100ah Golf Arabası Lifepo4 Lityum İyon Pil
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah/400Ah |
Şarj Edilebilir Derin Döngü Lityum Pil 12v 24v 200ah 300ah 400ah
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah |
Dizüstü Li-polimer Pil 600W 1000W için Hızlı Şarj Güç Bankaları
| Model Number: | JHS-500 JHS-1000 |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Input Interface: | usb, DC, AC, TYPE-C |
Yüksek Kapasiteli Sodyum İyon Bataryası Akıllı BMS Duvar Montajlı Kurulumunda Yapıldı
| Yaşam süresi: | 20 yıl |
|---|---|
| Şarj oranı: | 1C |
| Koruma: | Dahili Akıllı BMS |
Yeni Promosyon Hediye Tüketici Elektroniği Seyahat Güç Bankası Taşınabilir Şarj Cihazı
| Product Name: | SUNPOK 2000W Portable Power |
|---|---|
| Rated power: | 2000W |
| Rated voltage: | 31-32V |
5kw Hibrit Kapalı Izgara Lityum Pil Çevirici LCD Ekran 48V Spf Çevirici
| Ürün adı: | 230V 5Kw 48V Şebeke Dışı İnverter |
|---|---|
| Anma gücü: | 5KW |
| Çıkış dalga formu: | Prue Sinüs Dalgası |
600w Taşınabilir Güç Kaynağı Dış Mekan 110/220v Ac Çıkış Şarj Edilebilir Pil Kampı
| Model Number: | JHS-600 |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Input Interface: | usb, DC, AC, TYPE-C |
Basit Çok Fonksiyonlu Taşınabilir Kamp Güç İstasyonu 600W Lifepo4 Pil
| Model Number: | JHS-600 |
|---|---|
| Battery Type: | Li-ion battery |
| Input Interface: | usb, DC, AC, TYPE-C |
BMS Yüksek Kapasiteli Sodyum İyon Pil Performansı -20°C 60°C
| Yaşam Süresi: | 20 yıl |
|---|---|
| Kendi kendine deşarj Oranı: | Aylık % 2 |
| Dayanıklılık: | yüksek |

