Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ off grid inverter ] eşleşme 1107 Ürünler.
Sunpok Şarj Edilebilir Na-ion Pil 3.7v 30ah 15ah 3000 Kez Döngü Polimer Sodyum-iyon Pil
| Marka adı: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 3.05Ah |
| Ağırlık: | 84.0±2.0g |
Sunpok Pil Şarj Edilebilir Pil Sodyum-iyon Hücre Na-ion Bateria 3.6v 3200mah Tüketici Elektroniği İçin Yüksek Kapasiteli
| Marka adı: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 3.05Ah |
| Ağırlık: | 84.0±2.0g |
3.0V 3.7V 12V 200Ah 1500mAh 3Ah Sodyum İyon Pil Çim Biçme Makinesi Scooter Pil
| Marka adı: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 3.05Ah |
| Ağırlık: | 84.0±2.0g |
9.15W Sodyum İyon Na İyon Pil 3.05Ah 3000 Döngü
| Marka adı: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 3.05Ah |
| Ağırlık: | 84.0±2.0g |
48V 600Ah Lityum Lifepo4 Lipo4 Bataryası 51.2V 30Kwh Enerji Depolama 30Kw Bataryası Güneş Enerjisi Sistemi için
| Ürün Adı: | Lityum Demir Fosfat Lifepo4 Pil |
|---|---|
| Uygulama: | Güneş Enerjisi Depolama |
| Hayat döngüsü: | 8000 kez |
Yeni gelenler 48V 51.2V 600AH LiFePO4 Bataryası Lityum İyon Bataryası 30KWH
| Ürün Adı: | Lityum Demir Fosfat Lifepo4 Pil |
|---|---|
| Uygulama: | Güneş Enerjisi Depolama |
| Hayat döngüsü: | 8000 kez |
2025 Yeni Giriş 7.5Kwh 24 V 300Ah Lifepo4 Bataryası Lityum 24 V 300Ah Bataryası Enerji Depolama Bataryası Güneş Sistemi için
| Kapasite: | 300 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
30KW Derin Döngülü 600AH Hareketli Zemin Tipi LiFePO4 51.2V Lityum İyon Pil Paketi Ev Enerji Depolama
| Ürün Adı: | Lityum Demir Fosfat Lifepo4 Pil |
|---|---|
| Uygulama: | Güneş Enerjisi Depolama |
| Hayat döngüsü: | 8000 kez |
48V 600Ah Düşük Voltaj 30kWh 32kWh Lityum İyon Pil Enerji Depolama Aküsü LiFePO4 Lityum Pil Evde
| Ürün Adı: | Lityum Demir Fosfat Lifepo4 Pil |
|---|---|
| Uygulama: | Güneş Enerjisi Depolama |
| Hayat döngüsü: | 8000 kez |
51.2V 32KWH 600Ah 628Ah Tüm ESS Lifepo4 Lityum Pil Enerji Depolama Güneş Pil
| Ürün adı: | Lityum Demir Fosfat Lifepo4 Pil |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş enerjisi depolama |
| Bisiklet hayatı: | 8000 kez |

