Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
48V 3 Fazlı Güneş Enerjisi Depolama Sistemleri 10kwh 20kwh Lityum İyon Pil
| Ürün adı: | Hepsi bir arada ESS |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 48V 100Ah 200Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
3 Fazlı Güneş Enerjisi Depolama Sistemleri 10kwh 20kwh Lityum İyon Pil
| Ürün adı: | Hepsi bir arada ESS |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 48V 100Ah 200Ah |
| Görüntülemek: | LCD |
10KW 20kwh Hepsi Bir Arada Güneş Enerjisi Depolama Sistemi 5 Yıl Garanti
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
Tam Set 5kw 10kw 15kw 20kw 25kw 30kw Güneş panelleri Sistem Şebekeden Dışarı Güneş Enerjisi Ev Sistemi
| Türü: | Güneş Enerjili Ev Enerji Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | Monokristal Silikon, Polikristal Silikon |
| Montaj Tipi: | Zemin Montajı, Çatı Montajı, Otopark Montajı, BIPV Montajı |
Ev güneş sistemleri için Güneş Enerjisi Depolama Sistemi Lityum Pil
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş enerjisi depolama/Rüzgar Güneş Hibrit Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Güneş Enerjisi Depolama Sistemi için 48V 300Ah Lityum İyon Pil
| Tip: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş enerjisi depolama/Rüzgar Güneş Hibrit Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Akıllı 24v Lifepo4 100ah Ev Enerji Depolama Pil Güneş Enerjisi Sistemleri
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş enerjisi depolama/Rüzgar Güneş Hibrit Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
51.2V 300Ah 15KWh Lifepo4 Pil Paketi Lityum Piller 48V 300Ah Ev Güneş Enerjisi Depolama Sistemi
| Pil Türü: | Lityum İyon Pil, LiFePO4 |
|---|---|
| Uygulama: | Elektrikli Güneş Enerjisi Güç Sistemleri |
| Türü: | Bölmek |
48v 200ah 300ah 400ah 10kwh Solar Battery Kit
| Pil Türü: | HayatP04 |
|---|---|
| Çıkış gücü aralığı: | 5~20 kWh |
| Sistem tipi: | Duvara monte |
51.2V 300Ah 15KWh LiFePO4 Pil Paketi Lityum İyon Piller, Güneş Enerjisi Depolama Sistemi için Akıllı BMS ile
| Features: | Canbus / RS485 Communication |
|---|---|
| Battery type: | Lithium Ion Battery , LiFePO4 |
| Application: | Electric Solar Energy Power Systems |

