Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ all in one solar power system ] eşleşme 1311 Ürünler.
AGM Derin Döngü Aküsü 12v 24v 50ah 100ah 150ah 200ah LiFePO4 Derin Döngü Aküsü
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |
12v Şarj Edilebilir Lityum Pil Paketi 24 Volt Lifepo4 Piller
| Pil Türü: | Lifepo4 |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |
12v 20ah 12v 200ah 48 Volt Lityum İyon Pil UN38.3 Lifepo4
| Pil Türü: | Lifepo4 |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |
300Ah 12v Derin Döngü Jel Akü Lifepo4 Mühürlü Kurşun Asit Akü
| Pil Türü: | Lifepo4 |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |
12v 100ah 150ah 200ah Derin Döngülü Pil Polimer Lityum Demir Pil
| Pil Türü: | Lifepo4 |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |
Hepsi Birde Inverter ve Lityum Pil 10kw 15kw 20kwh 30kwh Hepsi Birde Ess
| Ürün Adı: | 5Kw hepsi bir arada güneş enerjisi depolama sistemi |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 48V 200Ah / 48V 400Ah / 48V 600Ah / 48V 800Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
20KWH Ev Enerji Depolama Pil 51.2V 400AH LiFePo4 Pil 48V 20kw Tekerlekli Lityum Pil
| Pil Türü: | HayatP04 |
|---|---|
| Çıkış gücü aralığı: | 5~20 kWh |
| Sistem tipi: | Duvara monte |
Şarj Edilebilir Derin Döngü Lityum Pil 12v 24v 200ah 300ah 400ah
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah |
Duvara monte edilmiş 30KWh Powerwall enerji depolama bataryası % 98 verimlilik ile
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
|---|---|
| uygulama: | Güç Depolama ve Tedarik |
| deşarj oranı: | 1C |
NEW 30KW Deep Cycles 600AH Moveable Wall Mounted LiFePO4 51.2V Lithium Ion Battery Pack Home Energy Storage System
| Ürün adı: | Lityum Demir Fosfat Lifepo4 Pil |
|---|---|
| Uygulama: | Güneş enerjisi depolama |
| Bisiklet hayatı: | 8000 kez |

