Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ all in one solar power system ] eşleşme 1316 Ürünler.
6000 döngü Duvar Montajlı Sodyum İyon Pil 48V / 51.2V Özel
| Nominal Gerilim: | 48V/51.2V Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çıkış gücü aralığı: | 5 ~ 30 KWh |
| uygulama: | Güç Depolama ve Tedarik |
48v 30ah 100ah Lityum İyon Pil Paketi 48v 5Kwh Şarj edilebilir Lityum İyon Polimer Pil
| Adı: | Komple Ev Güneş Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | PERC,Yarım Hücre,Çift Yüzlü,Çift cam,Tamamen Siyah |
| İnverter Tipi: | Şebeke Dışı/Hibrit İnvertör |
Sunpok 12V Jel Akü 100Ah 10hr Titreşime Dayanıklı Düşük Sıcaklık Verimli Mühürlü
| Başvuru: | Elektrikli El Aletleri, Golf Arabaları, Güneş Enerjisi Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil Türü: | Jel |
| Sertifika: | MSDS UN38.3 |
Powerwall Pilleri 5Kwh 7Kwh 10Kwh 15Kwh 20Kwh ESS Ev Enerji Depolama Ortağınız
| İnverter Tipi: | Şebeke bağlı |
|---|---|
| Denetleyici Türü: | MPPT |
| Ürün Türü: | ESS |
Özel Toptan Satın Alınan Lityum Pil Ev 48V 100ah 200AH 300AH A Sınıfı Lifepo4
| Pil Türü: | Lityum İyon Pil, LiFePO4 |
|---|---|
| Uygulama: | Elektrikli Güneş Enerjisi Güç Sistemleri |
| Türü: | Bölmek |
Transfer Anahtarlı LCD Ekran Saf Sinüs Dalgası Kapalı Izgara İnvertör 48v 6kva 6000es
| Ürün adı: | 230V 5Kw 48V Şebeke Dışı İnverter |
|---|---|
| Anma gücü: | 5KW |
| Çıkış dalga formu: | Prue Sinüs Dalgası |
10Kwh 48V 200Ah 51.2V Lifepo4 Pil 100Ah 48V Lityum Lityum İyon Pil 48V 200Ah Ev Enerji Depolama Sistemi Pilleri
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
DIY 500Ah 51.2V Büyük Kapasiteli Lityum İyon Pil Li Ion Lifepo4
| Tip: | Li-İyon |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş Enerjisi Depolama |
| Hayat döngüsü: | 6000'den fazla Kez |
Bir Endüstriyel Tasarımda 10kWh 20kWh 8KW Inverter Depolama Sistemi ile ESS
| Güç kapasitesi: | 20KW |
|---|---|
| Ürün Türü: | ESS |
| Izgara Tipi: | Şebekeden Bağımsız Güneş Enerjili Ev Sistemi |
Lityum İyon Pilleri 5kw 10kw 40kw Bms Derin Döngü 48v 100ah 200ah 300ah Lityum İyon Pil
| Pil Türü: | Lityum iyon batarya |
|---|---|
| Uygulama: | Elektrikli Güneş Enerjisi Güç Sistemleri |
| Nominal Gerilim: | 48V / 52V |

