Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ all in one solar power system ] eşleşme 1311 Ürünler.
Büyük Kapasiteli Sodyum İyon Pil 48V Powerwall Enerji Depolama Pil
| Yaşam Süresi: | 20 yıl |
|---|---|
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
| Kendi kendine deşarj Oranı: | Aylık % 2 |
Yüksek Voltajlı Yüklü Pil 5kwh/10kwh/20kwh Ess Şebeke dışı sistemi olan Bölünmüş Tipi
| Çevrim ömrü(+25°C 0,2C %100 DOD): | 6500 Döngü |
|---|---|
| terminal: | Çift M8 |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C ~30°C |
Lityum İyon Pil Paketi 51.2V 10KWh 20KWh Evde Enerji Depolama için
| Pil Türü: | Lityum iyon batarya |
|---|---|
| Uygulama: | Enerji Depolama Bataryası |
| Garanti: | 5 yıl |
Yüksek Kapasiteli Sodyum İyon Pil 48V/51.2V 100AH 200AH Adli Voltaj
| türü: | sodyum iyon Pil |
|---|---|
| Kapasite: | yüksek |
| Yaşam Süresi: | 20 yıl |
5kw Hibrit Kapalı Izgara Lityum Pil Çevirici LCD Ekran 48V Spf Çevirici
| Ürün adı: | 230V 5Kw 48V Şebeke Dışı İnverter |
|---|---|
| Anma gücü: | 5KW |
| Çıkış dalga formu: | Prue Sinüs Dalgası |
Lifepo4 Lityum Bataryası 48v 20kw 10kwh Yüklü Modül Enerji Depolama Akku
| Çevrim ömrü(+25°C 0,2C %100 DOD): | 6500 Döngü |
|---|---|
| terminal: | Çift M8 |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C ~30°C |
Yüksek Voltajlı Kaliteli Yüklü Piller Hepsi Birde Lityum Lifepo4 Piller
| Çevrim ömrü(+25°C 0,2C %100 DOD): | 6500 Döngü |
|---|---|
| terminal: | Çift M8 |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C ~30°C |
Yüksek performanslı Sodyum İyon Bataryası, Aylık % 2 Otomatik İndirim Hızı
| Yaşam Süresi: | 20 yıl |
|---|---|
| Kapasite: | yüksek |
| Şarj süresi: | 2 saat |
CAN Duvar Montajlı Sodyum İyon Bataryası
| Pil Türü: | sodyum iyon Pil |
|---|---|
| Şarj oranı: | 1C |
| Hayat döngüsü: | 6000 Döngü |
Sürdürülebilir Sodyum İyon Bataryası DIY Sodyum - Ionen - Akku Selber Bauen Serbestleme Hızı 1C BMS
| Sistem tipi: | Duvara monte |
|---|---|
| Pil Türü: | sodyum iyon Pil |
| BMS: | Yerleşik |

