Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ all in one solar power system ] eşleşme 1316 Ürünler.
Yüksek Kapasite Şarj edilebilir Sodyum İyon Pil 18650 Nayon İyon Pil Hücreleri 3.7v Sodyum İyon 18650 Pil
| Marka adı: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 3.05Ah |
| Ağırlık: | 84.0±2.0g |
Yüksek güvenlik ve 6000 döngü ömrü ile güvenilir Sodyum İyon Pil
| BMS: | Yerleşik |
|---|---|
| Şarj süresi: | 2 saat |
| Şarj/Deşarj Verimliliği: | % 98 |
Akıllı ve Sürdürülebilir Ev Enerji Depolama Tümü Tek ESS Sistemi
| Çalışma gerilimi: | 380v |
|---|---|
| iletişim: | Wi-Fi, RS485 |
| Ürün Türü: | ESS |
Özelleştirme Akıllı İzleme Enerji Depolama Bms A-sınıf 48v 200ah 100ah 5kw 10kw Lifepo4 pil ile Lityum pil
| Garanti: | 10 yıl |
|---|---|
| paralel bağlantı: | 25 Birime Kadar |
| Kasa Malzemesi: | SPCC |
Çin Sunpok Toplu Satış 3.7v 18650 Sodyum-iyon pil teknolojisi Şarj Edilebilir Lityum İyon Piller
| Marka adı: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 3.05Ah |
| Ağırlık: | 84.0±2.0g |
20 Yıllık Yaşam Süresi Sürdürülebilir Enerji Çözümleri İçin Yüksek Kapasiteli Sodyum İyon Pil
| BMS: | Yerleşik |
|---|---|
| Kendi kendine deşarj Oranı: | Aylık % 2 |
| Nominal Gerilim: | 48V/51,2V |
Adli Voltaj 48V 51.2V Sodyum İyon Pil IEC62619 Yüksek Kapasite
| Nominal Gerilim: | 48V/51.2V Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kendi kendine deşarj Oranı: | Aylık % 2 |
| BMS: | Yerleşik |
48Volt Sodyum İyon Bataryası Güç Duvarı Enerji Depolama Bataryası -20°C 60°C arasında
| Kendi kendine deşarj Oranı: | Aylık % 2 |
|---|---|
| Daha fazla parametre: | Talimat ve Fiyat Almak İçin Satıcıyla İletişime Geçin |
| Şarj/Deşarj Verimliliği: | % 98 |
BMS Yüksek Kapasiteli Sodyum İyon Pil Performansı -20°C 60°C
| Yaşam Süresi: | 20 yıl |
|---|---|
| Kendi kendine deşarj Oranı: | Aylık % 2 |
| Dayanıklılık: | yüksek |
Akıllı BMS Lityum Batarya Depolama Sistemi Tümünde Bir Şebekeden Dışarı / Hibrit Şebeke Enerji Duvar Rack.
| Türü: | Hepsi bir arada |
|---|---|
| Şebeke bağlantısı: | Şebeke dışı, Hibrit şebeke |
| Ağırlık: | 61,2*551276 |

