Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ mppt all in one ] eşleşme 248 Ürünler.
CEI sertifikalı hibrit güneş enerjisi ünitesi için 1 set kurulum braketleri
| Kurulum araçları: | Konnektör Anahtarı, Sıkma Pensesi, Tel Sıyırıcı |
|---|---|
| Boyut: | Özel |
| Denetleyici Türü: | MPPT |
6KW 8KW 10KW 48V Ev Güneş Sistemi Şebeke dışı Hibrit Değiştiricisi
| Adı: | Komple Ev Güneş Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | PERC,Yarım Hücre,Çift Yüzlü,Çift cam,Tamamen Siyah |
| İnverter Tipi: | Şebeke Dışı/Hibrit İnvertör |
LiFePo4 Pilli Ev Güneş Sistemi 10KWH 15KWH 110V 220V Ev Güneş Paneli Sistemleri
| Adı: | Komple Ev Güneş Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | PERC,Yarım Hücre,Çift Yüzlü,Çift cam,Tamamen Siyah |
| İnverter Tipi: | Şebeke Dışı/Hibrit İnvertör |
1000w Yenilenebilir Enerji Ev Güneş Enerjisi Sistemleri Konut Güneş Elektrik Sistemleri
| Adı: | Komple Ev Güneş Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | PERC,Yarım Hücre,Çift Yüzlü,Çift cam,Tamamen Siyah |
| İnverter Tipi: | Şebeke Dışı/Hibrit İnvertör |
48v 30ah 100ah Lityum İyon Pil Paketi 48v 5Kwh Şarj edilebilir Lityum İyon Polimer Pil
| Adı: | Komple Ev Güneş Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | PERC,Yarım Hücre,Çift Yüzlü,Çift cam,Tamamen Siyah |
| İnverter Tipi: | Şebeke Dışı/Hibrit İnvertör |
5kwh 10kwh 20kwh 30kwh 110V 220V Ev Güneş Enerjisi Sistemi
| Adı: | Eksiksiz Şebeke Dışı Güneş Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | PERC, Yarım Hücre, Bifacial, Tamamen Siyah |
| İnverter Tipi: | Şebeke Dışı veya Hibrit İnverter |
48V 5kwh 10kwh 20kwh Konut Güneş Paneli Sistemi Güneş paneli monte sistemi
| Adı: | Eksiksiz Şebeke Dışı Güneş Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | PERC, Yarım Hücre, Bifacial, Tamamen Siyah |
| İnverter Tipi: | Şebeke Dışı veya Hibrit İnverter |
Güneş Enerjisi Depolama Güç Sistemi Yüklü Lifepo4 Pil 48v 51.2v 400ah 20kwh
| Çevrim ömrü(+25°C 0,2C %100 DOD): | 6500 |
|---|---|
| terminal: | Çift M8 |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C ~30°C |
Lifepo4 Lityum Bataryası 48v 20kw 10kwh Yüklü Modül Enerji Depolama Akku
| Çevrim ömrü(+25°C 0,2C %100 DOD): | 6500 Döngü |
|---|---|
| terminal: | Çift M8 |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C ~30°C |
Yüksek Voltajlı Kaliteli Yüklü Piller Hepsi Birde Lityum Lifepo4 Piller
| Çevrim ömrü(+25°C 0,2C %100 DOD): | 6500 Döngü |
|---|---|
| terminal: | Çift M8 |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C ~30°C |

