Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ mppt all in one ] eşleşme 248 Ürünler.
Yüksek Voltajlı Yüklü Pil 5kwh/10kwh/20kwh Ess Şebeke dışı sistemi olan Bölünmüş Tipi
| Çevrim ömrü(+25°C 0,2C %100 DOD): | 6500 Döngü |
|---|---|
| terminal: | Çift M8 |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C ~30°C |
Eu Stock Güneş Enerjisi Depolama Pil 48V 5Kwh 100Ah 200Ah Ev Lityum iyonlu Pil Paketi
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
10KWH Lityum Güç Duvarı 48V 200AH Tesla Güç Duvarı Bataryası Güneş Depolama Sistemi
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
Hepsi Birde Inverter ve Lityum Pil 10kw 15kw 20kwh 30kwh Hepsi Birde Ess
| Ürün Adı: | 5Kw hepsi bir arada güneş enerjisi depolama sistemi |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 48V 200Ah / 48V 400Ah / 48V 600Ah / 48V 800Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
Güneş Duvarı Pil Lityum 48v 200ah 300ah 400ah Pil Sistemleri
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
Tam Güneş Kiti 20Kw 30Kw 50Kw Ev Güneş Enerjisi Sistemi 10Kw Hibrit Güneş Sistemi 10000Watt 3 Faz
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Adı: | Komple Ev Güneş Sistemi |
| Güneş Paneli Tipi: | PERC,Yarım Hücre,Çift Yüzlü,Çift cam,Tamamen Siyah |
10kw 15kw 25kw 30kw 50kw Aile Güneş Enerjisi Sistemi Tam Ev Kullanımı Güneş Enerjisi Lityum Pilli Enerji Depolama Sistemi
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Adı: | Komple Ev Güneş Sistemi |
| Güneş Paneli Tipi: | PERC,Yarım Hücre,Çift Yüzlü,Çift cam,Tamamen Siyah |
Komple 20Kw 30Kw 50Kw Ev Tipi Güneş Enerjisi Üretim Sistemi, 10Kw Hibrit Güneş Sistemi, Panel 1000w 10000W 3 Faz
| Türü: | Güneş Sistemi Kiti |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | Monokristal Silikon, Polikristal Silikon |
| Montaj Tipi: | Zemin Montajı, Çatı Montajı, Otopark Montajı, BIPV Montajı |

