Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
Sunpok Hepsi Bir Arada 3 Fazlı İnvertör Güneş Enerjisi Sistemi Hibrit Şebeke Kiti 5KW 10KW 15KW Güneş Paneli Enerji Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
48V 5kwh 10kwh 20kwh Konut Güneş Paneli Sistemi Güneş paneli monte sistemi
| Adı: | Eksiksiz Şebeke Dışı Güneş Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | PERC, Yarım Hücre, Bifacial, Tamamen Siyah |
| İnverter Tipi: | Şebeke Dışı veya Hibrit İnverter |
Lityum Pilli Güneş Enerjisi Sistemi 20kw 15kw 16kw 10kw Şebeke Açık Güneş Enerjisi Sistemi Güneş Enerjisi Depolama Sistemi
| Name: | Complete Off-Grid Solar System |
|---|---|
| Solar Panel Type: | PERC, Half Cell, Bifacial, All Black |
| Inverter Type: | Off-Grid or Hybrid Inverter |
Şebekeye bağlı güneş sistemi 3KW 5KW 10KW Ev Güneş Paneli Kiti 12kw 15kw Ev için Güneş Enerjisi Sistemi
| Adı: | Eksiksiz Şebeke Dışı Güneş Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | PERC, Yarım Hücre, Bifacial, Tamamen Siyah |
| İnverter Tipi: | Şebeke Dışı veya Hibrit İnverter |
Duvar üzerine monte edilmiş 48V 200Ah LiFePO4 Lityum Bataryası Güneş Enerjisi Depolama, Ev Enerji Sistemi
| Kapasite: | 200AH |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Saklama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
AB Deposu İçin Yığılmış Enerji Güneş Enerjisi Depolama LiFeP04 Pil Akıllı Yüksek Gerilim
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Üretici 51.2V 200Ah 10kWh LiFePO4 Pil Lityum İyon Pil Güneş Enerjisi Depolama Sistemi Duvara monte
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
Yeni Enerji 10kwh Lifepo4 Güç Duvarı Pil Lifepo4 48V 200Ah Ev Pili Güneş Enerjisi Sistemi Ev Enerji Depolama için
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
SUNPOK Hepsi Bir Arada ESS Güneş Enerjisi Sistemi 5kW 10kWh LiFePO4 Pil Depolama Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Yüksek Gerilim 5kwh 20kwh Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi Hibrit Güneş İnvertörü ve Pil ESS
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |

