Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
200Ah 300Ah 48V Lityum İyon Pil Güneş Paneli Pil Depolama Sistemi
| Tip: | LiFePO4 Pil |
|---|---|
| Başvuru: | Lityum iyon enerji depolama pili |
| Garanti: | 5 yıl |
200Ah Hepsi Bir Arada ESS Güneş Enerjisi Depolama Sistemi Hibrit İnvertör Güneş Enerjisi Lifepo4 Piller
| Ürün adı: | Hepsi bir arada ESS |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 48V 100Ah 200Ah |
| Hayat döngüsü: | 6000 Döngü |
Ev Güneş Pilleri Lityum 48v 100ah 200ah Güç Duvar Ev Güneş Enerjisi Sistemi
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Ağırlık: | 88kg |
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
Sunpok Toptan 3kwh 5kwh 10kwh Lifepo4 Güç Duvarı Hepsi Bir Arada Güneş Enerjisi Depolama Sistemi
| Ürün Adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
Güneş Lityum Pil Sistemi 48V 200AH 10kw Yüklenebilir Konut Pil Depolama
| Türü: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | LiFePO4 Pil |
| Garanti: | 5 yıl |
Güneş Sistemleri Tam Kit Ev 10kw 15kw 200kw Şebeke dışı Hibrit Güç Değiştiricisi Pil Depolama Paneli Güneş Enerjisi Sistemi
| Türü: | Güneş Enerjili Ev Enerji Sistemi |
|---|---|
| Solar Panel Type: | Monocrystalline Silicon, Polycrystalline Silicon |
| Mounting Type: | Ground Mounting, Roof Mounting, Carport Mounting, BIPV Mounting |
Güneş Enerjisi Depolama Güç Sistemi Yüklü Lifepo4 Pil 48v 51.2v 400ah 20kwh
| Çevrim ömrü(+25°C 0,2C %100 DOD): | 6500 |
|---|---|
| terminal: | Çift M8 |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C ~30°C |
Güneş Sistemi 8kw 10kw 12kw 15kw Lityum Pil ve Inverterli Güneş Paneli Kiti
| Türü: | Güneş Sistemi Kiti |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | Monokristal Silikon, Polikristal Silikon |
| Montaj Tipi: | Zemin Montajı, Çatı Montajı, Otopark Montajı, BIPV Montajı |
Şebeke dışı hibrit güneş pil sistemi
| Ürün Adı: | Güneş sistemi kiti |
|---|---|
| Güneş paneli tipi: | Monokristalin silikon, polikristalin silikon |
| Montaj Tipi: | Zemin montajı, çatı montajı, carport montajı, bipv montajı |
Hibrit Inverter Güneş Sistemi 10kw 50kw 500kw Lityum İyon Pil Çatı Montajı Ev Kullanımı
| Türü: | Güneş Enerjili Ev Enerji Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | Monokristal Silikon, Polikristal Silikon |
| Montaj Tipi: | Zemin Montajı, Çatı Montajı, Otopark Montajı, BIPV Montajı |

