Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
Güneş Enerjisi Bankası Lityum Pil 48V 200ah Sodyum İyon Pil Enerji Depolama Pil
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Ürün adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
51.2V 48V Sodyum iyonlu pil 10Kw 200Ah Lifepo4 Pil Paketi Güneş Ev Enerji Depolama Pil
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Ürün adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
Sodyum İyon Pil Enerji Güneş Sistemi 48V 100Ah 5kWh Powerwall Sodyum Pil Ev Enerji Depolama
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Ürün adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
Yüksek Güçlü 20kwh 10kwh Lityum İyon Ev Pil Yedek Güç Kaynağı
| Tip: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş Enerjisi Depolama Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Kapalı Izgara Güneş Sistemi Uzun Ömrü İçin 2kw Derin Çevrim Lityum Piller
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 50 Ah 100 Ah 200 Ah |
Sunpok lifep04 lityum iyon 290Ah 48V 300AH Solar RV Bot Aküsü
| Pil Türü: | Lifepo4 |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |
200A Lithium Ion Phosphate Battery 100ah 200ah For Solar Energy Storage Systems
| Pil Türü: | Lifepo4 |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |
OEM Lityum Demir Fosfat Pil Güneş 12v 48v Lityum İyon Pil 100ah 200ah
| Pil Türü: | Lifepo4 |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |
ODM 100ah 12V Jel Akü Derin Döngü Solar Jel Akü Şarj Edilebilir MSDS
| Başvuru: | Elektrikli El Aletleri, Golf Arabaları, Güneş Enerjisi Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil Türü: | Derin Döngü Mühürlü Jel |
| Sertifika: | MSDS UN38.3 |
48v Güç Paketi Şarj Edilebilir Pil 50ah Lityum Ticari Enerji Depolama
| Pil stili: | Duvar Tipi Batarya |
|---|---|
| Pil Türü: | Lifepo4 / lityum iyon pil |
| Garanti: | 12 yıl |

