Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
Li Ion Güç Bankası Lityum İyon Piller Lityum Demir Fosfat Pil 12v 200ah
| Pil Türü: | Lifepo4 |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |
Güneş Enerjisi Sistemi Bataryası 48v 100ah 200ah 300ah Güç Depolama Bataryası
| Pil Türü: | HayatP04 |
|---|---|
| Çıkış gücü aralığı: | 5~20 kWh |
| Sistem tipi: | Duvara monte |
48V 5kwh Sodyum-ion Pil Sodyum Na Ion Depolama Pil Güneş Enerjisi Bankası Güç Duvarı Sodyum Ion Şarj edilebilir Piller
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
48V 10kwh Sodyum iyonlu batarya Sodyum Na iyonlu depolama bataryası Güneş Enerjisi Bankası Güç Duvarı Sodyum iyonlu şarj edilebilir batarya
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
51.2V 10Kwh 200ah Duvar Güneş Sistemi Sodyum Enerji Güç Duvarı 10kwh Sodyum İyon Pil Güneş Sistemi Ev Depolama Pil
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
Powerwall 48V 10kwh Pillerleri 51.2v 200ah Ev Güneş Enerjisi Depolama Sodyum İyon Pil
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Ürün adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
51.2V Battery Powerwall 10kwh Wall Power Supply Sodium Ion Battery 48V Pack 10 kw Sodium Ion Battery 48V
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Ürün adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
SUNPOK Hibrit Güneş Sistemi Kiti 5000w Şebekeye Bağlı Güneş Çatı Sistemi
| İsim: | Komple Ev Güneş Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | PERC,Yarım Hücre,Çift Yüzlü,Çift cam,Tamamen Siyah |
| İnverter Tipi: | Şebeke Dışı/Hibrit İnvertör |
5000w 10000w 48V Şebeke Dışı Bağlantılı PV Sistemi Hibrit Güneş Sistemi
| İsim: | Komple Ev Güneş Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | Monokristal Silikon |
| İnverter Tipi: | Şebeke Dışı/Hibrit İnvertör |
Ev Enerji Depolama için 230V 3kw 5kw Hibrit Güneş Sistemi Kiti
| İsim: | Komple Ev Güneş Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | PERC,Yarım Hücre,Çift Yüzlü,Çift cam,Tamamen Siyah |
| İnverter Tipi: | Şebeke Dışı/Hibrit İnvertör |

