Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
Ev Akıllı Kit 5Kw 10Kw 15Kw 20kw Güç Güneş enerjisi Şebekede Güneş Sistemleri Lifepo4 Şebekeden Batarya Batarya Güneş Sistemi
| Type: | Solar System Kit |
|---|---|
| Solar Panel Type: | Monocrystalline Silicon, Polycrystalline Silicon |
| Mounting Type: | Ground Mounting, Roof Mounting, Carport Mounting, BIPV Mounting |
3 Fazlı Güneş Sistemi Modülü 50Kw MPPT Denetleyicisi Tam 6Kw 8Kw 10Kw 12Kw Fotovoltaik Panel Kit
| Türü: | Güneş Sistemi Kiti |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | Monokristal Silikon, Polikristal Silikon |
| Montaj Tipi: | Zemin Montajı, Çatı Montajı, Otopark Montajı, BIPV Montajı |
Güneş panelleri için lityum piller 5kw 10kw 15kw Ev depolama sistemi
| Pil Türü: | HayatP04 |
|---|---|
| Çıkış gücü aralığı: | 5~20 kWh |
| Sistem tipi: | Duvara monte |
Güneş Yatak Montu 400 Ah 20kwh LFP Lityum İyon Fosfat Pilleri Lifepo4 48V 51.2V 400Ah Güç Ev Enerji Depolama
| Battery Type: | LiFeP04 |
|---|---|
| Output Power Range: | 5~20 kWh |
| System Type: | Wall-mounted |
10kw 15kw 20kwh Ev Lityum Pil Paketi 48V 400ah Güneş Sistemi 20kwh 48V Lifepo4 Güneş Paneli için Lityum İyon Pil 51.2V
| Battery Type: | LiFeP04 |
|---|---|
| Output Power Range: | 5~20 kWh |
| System Type: | Wall-mounted |
48v Lityum Pil Lifepo4 Paketi 5kwh 10kwh 100ah 200ah Güneş Sistemi İçin
| Tip: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Solar Akü Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Sodyum İyon Pil 48v 300ah 210ah Hibrit 10kw 20kw Güneş Enerjisi Sistemi
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
| Uygulama: | Güneş Enerjisi Sistemleri |
Solar Lifepo4 Prizmatik Hücreler için 100Ah 25.6V Derin Döngü Lityum Pil
| Pil Türü: | Lifepo4 |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |
48v 50ah 100ah 200ah 300ah Lifepo4 Piller Güneş Sistemi Ev Enerji Depolama
| Pil stili: | Duvar Tipi Batarya |
|---|---|
| Pil Türü: | Lifepo4 / lityum iyon pil |
| Garanti: | 12 yıl |
enerji güç derin döngülü akü 12V 100Ah 120Ah 150Ah 200Ah 250Ah Derin Döngü
| Pil Türü: | Lifepo4 |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |

