Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
48V 100ah 200ah 5kwh 10kwh Sodyum İyon Sodyum İyon Pil Sodyum İyon Pil ESS için Güç Duvarı
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
48V Duvar Montajlı Sodyum İyon Pil 100ah 150ah 200ah 5kwh 10kwh 20kwh Depolama Sistemi
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Product Name: | Powerwall Energy Storage Battery |
51.2V 48V 100AH 200AH 10KWH 5KWH Güç Duvar Lityum Demir Lifepo4 Ev Akü Paketi
| Pil Türü: | Lityum iyon batarya |
|---|---|
| Uygulama: | Ev Aletleri,Elektrik Güç Sistemleri,UPS,Güneş Enerjisi Sistemleri |
| Garanti: | 5 yıl |
Sunpok ile 50Ah 100Ah 150Ah 12V Jel Akü Güneş Enerjisi Depolama
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Türü: | Derin Döngü Mühürlü Jel |
| Başvuru: | Güneş enerjisi sistemi, UPS, Alarm Sistemi, Tıbbi cihazlar, Acil durum aydınlatması |
5kw 10kw 20kw 5kwh Enerji Depolama Bataryası Kapalı Izgara Güneş Enerjisi Sistemi
| İsim: | Eksiksiz Şebeke Dışı Güneş Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | PERC, Yarım Hücre, Bifacial, Tamamen Siyah |
| İnverter Tipi: | Şebeke Dışı veya Hibrit İnverter |
Güneş Bataryası Lityum 48V 200AH 300AH 400AH Güneş Sistemi Pil Paketleri
| Pil Türü: | Lityum iyon batarya |
|---|---|
| Uygulama: | Enerji Depolama Bataryası |
| Nominal Gerilim: | 48V / 52V |
Solar Derin Çevrim Jel Kurşun Asit Aküler 12v 200ah 250ah Solar Depolama Bataryası
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Türü: | Derin Döngü Mühürlü Jel |
| Başvuru: | Güneş enerjisi sistemi, UPS, Alarm Sistemi, Tıbbi cihazlar, Acil durum aydınlatması |
Güneş Sistemi için Beyaz 48V Lityum İyon Pil 200ah 100ah 300ah Ev Güneş Sistemi
| Tip: | Li-İyon |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş Enerjisi Depolama |
| Hayat döngüsü: | 6000'den fazla Kez |
Lityum İyon Pil Paketi 10kw 15kw 20kw Güneş Sistemi / Ev / Rv Lityum İyon Pil
| Pil Türü: | Lifepo4/lityum Pil |
|---|---|
| Uygulama: | Güneş Sistemi, UPS Sistemi; enerji istasyonu |
| Nominal Gerilim: | 48V / 52V |

