Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
Sunpok Solar lifepo4 12v 50ah 100ah 120ah 150ah 200ah 300ah 400ah Rv Golf Arabası
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Türü: | Derin Döngü Mühürlü Jel |
| Başvuru: | Güneş enerjisi sistemi, UPS, Alarm Sistemi, Tıbbi cihazlar, Acil durum aydınlatması |
5kwh 10kwh Güneş Sistemi Lityum Pil 48v 51.2v 100ah 200ah Ev Enerji Depolama Pil
| Türü: | Lifepo4Lityum demir fosfat |
|---|---|
| Uygulama: | Güneş Enerjisi Depolama |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Lityum İyon Pil 48v 300ah 400ah Solar Enerji Depolama Sistemi için Paket
| Pil Türü: | Lityum iyon batarya |
|---|---|
| Uygulama: | Enerji Depolama Bataryası |
| Nominal Gerilim: | 48V / 52V |
Powerwall 10kwh Ev Lityum Bataryası Güneş Depolama Duvar Montu 48V 51.2V 200Ah 10kw LiFePO4 10kwh 20kwh Power Wall Battery
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
Powerwall Lifepo4 Ev Bataryası Güneş Enerjisi Depolama 48V 200ah 10Kwh WIFI ile Lityum İyon Bataryası
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
Powerwall Güneş Enerjisi Depolama Bataryası 200Ah 48V 51.2V 10Kwh Lifepo4 Duvara Monte Lityum Pil Ev İçin
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
Sunpok 51.2V 200Ah LiFePO4 Pil 10.24kWh Güneş Gücü Duvarı
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
Güneş Sistemi 48V 100Ah 200ah 300ah Güç Duvar Pil Ev Enerji Depolaması Lifepo4 Pil Lityum 15kwh 10kwh
| Kapasite: | 200AH |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Saklama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
48V 200Ah 10kWh Powerwall Güç Duvarı Güneş Lityum Pil Depolama Lityum İyon Piller
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
Derin Döngü 48V Lityum İyon Pil Ev Depolama Pil Sistemi IP21
| Tip: | LiFePO4 Pil |
|---|---|
| Başvuru: | Enerji Depolama Sistemi |
| Garanti: | 10 yıl |

