Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
SUNPOK Ev solar pv sistemi hepsi bir arada fotovoltaik enerji depolama sistemi üreticisi
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
SUNPOK Lifepo4 Batarya Enerji Depolama Sistemi ESS 10KWh 15KW Güneş Enerjisi Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Hepsi Bir Arada Lityum Pil Güneş Depolama Sistemi 5KW 10KW 20kwh
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 20kwh |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
SUNPOK Lifepo4 Batarya Enerji Depolama Sistemi ESS 10KWh 15KW Güneş Enerjisi Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Komple 10kw Kapalı Izgara Güneş Sistemi 48V Beyaz Renk
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Lifepo4 Pil Kapalı Şebeke Bağlantısı ile 10kwh Ev Enerji Depolama Güneş İnvertörü Hepsi Bir Arada Makine
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
10KWH Lityum Güç Duvarı 48V 200AH Tesla Güç Duvarı Bataryası Güneş Depolama Sistemi
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
10KW Güç Duvarı Kurulumu 48v 200ah Güneş Paneli Pil Lifepo4 Lityum İyon Fosfat Pil Paketi Bms İle 51.2V 48V 200ah
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
51.2V 200Ah Duvara Monte Edilen 48V Güneş Enerjili Lityum Pil 10kwh Lifepo4 Enerji Depolama Pili
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
5kWh 10kWh 15kWh Lityum Pil LiFePO4 Güç Duvarı 48V 51.2V Ev Duvarlı Ev Güneş Enerjisi Depolama Pil
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |

