Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
10kwh 20kwh 30kwh 50kwh Lifepo4 Lityum İyon Ev Güneş Sistemi 48V 200Ah
| Tip: | LiFePO4 Pil |
|---|---|
| Başvuru: | Enerji Depolama Sistemi |
| Garanti: | 8 yıl |
Derin Döngü Şarj Edilebilir Lityum İyon Lifepo4 Güneş Pili Paketi 48v 100ah 200ah 300ah
| Tip: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Duvar Ana Güç Pil |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Güç Duvar Montajlı 48V 100Ah 10Kwh Pil 51.2V 48V 200Ah Lifepo4 Pil Lityum İyon Güneş Bataryası Güneş Sistemi için
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
Derin Döngü 12V Jel Akü 200ah 100ah AGM Kurşun Asit Jel Güneş Pili
| Başvuru: | Güneş enerjisi sistemi, UPS, Alarm Sistemi, Tıbbi cihazlar, Acil durum aydınlatması |
|---|---|
| Pil Türü: | Derin Döngü Mühürlü Jel |
| Sertifika: | MSDS UN38.3 |
200Ah 48V MPPT Hepsi Bir Arada ESS Kapalı Izgara Güneş Sistemi Özelleştirilebilir
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Ev İçin Güneş Pili Bankası Lityum İyon Güç Duvarı 100ah 5kwh 10kwh
| Tip: | LiFePO4 Pil |
|---|---|
| Başvuru: | Enerji Depolama Sistemi |
| Garanti: | 8 yıl |
Hepsi Bir Arada Lifepo4 Lityum İyon Enerji Solar Depolama Bataryası İnvertör Sistemleri
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Duvara monte edilmiş sodyum iyonlu batarya depolama sistemi
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
| Kalabalık: | Güç Depolama ve Tedarik |
48v 200ah 300ah Lityum Güneş Bataryası Ev Enerji Depolama 5kw 15kwh Solaire Bataryası
| Pil Türü: | Lityum iyon batarya |
|---|---|
| Uygulama: | Enerji Depolama Bataryası |
| Nominal Gerilim: | 48V / 52V |
5kWh 100Ah 51.2V 48V 10kWh Güç Duvarı Lifepo4 Lityum İyon Güneş Bataryası Duvar Montajlı Ev Enerji Depolama Sistemi
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |

