Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
Sunpok 12V Derin Döngüsü Jel Akü Dayanıklılığı Güneş Derin Döngüsü Jel Kurşun Asit Piller 12v 200ah 250ah
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Türü: | Derin Döngü Mühürlü Jel |
| Başvuru: | Güneş enerjisi sistemi, UPS, Alarm Sistemi, Tıbbi cihazlar, Acil durum aydınlatması |
Verimli BMS Sistemi 48V Lityum İyon Pil 100ah 200ah 3kwh 5kwh 15kwh
| Tip: | Li-İyon |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş Enerjisi Depolama |
| Hayat döngüsü: | 6000'den fazla Kez |
Güneş Lityum Pilleri 20 kw 48v 300ah 400ah Ev Enerji Depolama Pilleri Akkumulo
| Pil Türü: | Lityum iyon batarya |
|---|---|
| Uygulama: | Enerji Depolama Bataryası |
| Nominal Gerilim: | 48V / 52V |
10Kwh 48V 200Ah 51.2V Lifepo4 Pil 100Ah 48V Lityum Lityum İyon Pil 48V 200Ah Ev Enerji Depolama Sistemi Pilleri
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
Ev Gücü 48V 200Ah Lityum İyon Pil 10Kwh LiFePo4 Piller Akıllı BMS Güneş Sistemi 51.2V 100Ah Enerji Depolama Pil
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
48V 51.2V 100Ah güneş enerjisi depolama lityum iyon lifepo4 pil
| Tip: | Lityum Demir Fosfat |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Sunpok Yüksek Güvenlikli Hepsi Bir Arada Batarya ve İnvertör Sistemi 10KWH 20KWH 50KWH
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Sunpok Hepsi Bir Arada Batarya İnvertörlü 48V Kapalı Izgara MPPT Hepsi Bir Arada Güneş Jeneratörü Güneş Sistemi Kiti
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Güneş Duvarı Pil Lityum 48v 200ah 300ah 400ah Pil Sistemleri
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
Ev 10Kwh 5Kwh Lityum İyon Pil Lifepo4 48v 200ah Powerwall Güneş Depolama Pil
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |

