Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
Lityum-Ion Piller 48v 100ah 200ah 300ah 5kw 10kw Bms Lityum Pil Paketi için
| Pil Türü: | HayatP04 |
|---|---|
| Çıkış gücü aralığı: | 5~20 kWh |
| Sistem tipi: | Duvara monte |
48V Lityum İyon Polimer Pil Şarj Edilebilir 48v 200ah Lityum Pil
| Tip: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş Pil Depolama Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Şarj Edilebilir Fosfat Demir Hücreleri A Sınıfı 200ah 400ah Lifepo4 Lityum İyon Piller
| Başvuru: | Ev Aletleri, TEKNELER, Golf Arabaları, Elektrik Güç Sistemleri, Güneş Enerjisi Depolama Sistemleri |
|---|---|
| Tip: | LiFePO4 Pil |
| Garanti: | 5 yıl |
Konut ve Ticari için 100ah 200ah 250ah 12 Volt Lityum Derin Çevrim Pil
| Başvuru: | Elektrikli El Aletleri, Golf Arabaları, Güneş Enerjisi Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil Türü: | Derin Döngü Mühürlü Jel |
| Sertifika: | MSDS UN38.3 |
Uzun Ömürlü Enerji Depolama Lityum Pil 300ah 280ah Lifepo4 Pil
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Başvuru: | Ev Aletleri, Elektrik Güç Sistemleri, Güneş Enerjisi Depolama Sistemleri |
| Garanti: | 10 yıl |
24v 100ah 120ah 150ah 200ah 250ah 12v Derin Döngü Lityum Demir Fosfat Pil
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |
AGM Derin Döngü Aküsü 12v 24v 50ah 100ah 150ah 200ah LiFePO4 Derin Döngü Aküsü
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |
12v 48v 20ah Lifepo4 Pil Lityum Demir Fosfat Derin Döngü Pil
| Pil Türü: | Lifepo4 |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |
12v Şarj Edilebilir Lityum Pil Paketi 24 Volt Lifepo4 Piller
| Pil Türü: | Lifepo4 |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |
12v 20ah 12v 200ah 48 Volt Lityum İyon Pil UN38.3 Lifepo4
| Pil Türü: | Lifepo4 |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil kapasitesi: | 100Ah/200Ah/300Ah |

