Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
Sodyum Pil 48V Pil Enerji Depolama 5Kwh 48V 200Ah 100Ah Lifepo4 Duvarlı Sodyum İyon Pil Paketi
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
48v 30ah 100ah Lityum İyon Pil Paketi 48v 5Kwh Şarj edilebilir Lityum İyon Polimer Pil
| Adı: | Komple Ev Güneş Sistemi |
|---|---|
| Güneş Paneli Tipi: | PERC,Yarım Hücre,Çift Yüzlü,Çift cam,Tamamen Siyah |
| İnverter Tipi: | Şebeke Dışı/Hibrit İnvertör |
48V 120Ah 150Ah 200Ah 10kwh Lityum İyon Pil 48 Volt Fiyat
| Tip: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş Enerjisi Depolama |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Sunpok Energy 12V 100Ah 150Ah 200Ah Jel Akü: Uzun Ömürlü Güvenilirliği Deneyimleyin
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Türü: | Derin Döngü Mühürlü Jel |
| Başvuru: | Güneş enerjisi sistemi, UPS, Alarm Sistemi, Tıbbi cihazlar, Acil durum aydınlatması |
100Ah 150Ah 12V Jel Akü, Yüksek Performanslı Depolama ile Potansiyeli En Üst Düzeye Çıkarıyor
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Türü: | Derin Döngü Mühürlü Jel |
| Başvuru: | Güneş enerjisi sistemi, UPS, Alarm Sistemi, Tıbbi cihazlar, Acil durum aydınlatması |
Ev Enerji Depolama Lityum İyon Piller 48V 200ah 280ah Şarj edilebilir Lifepo4 Cell Pil
| Pil Türü: | Lityum iyon batarya |
|---|---|
| Uygulama: | Enerji Depolama Bataryası |
| Nominal Gerilim: | 48V / 52V |
DIY 500Ah 51.2V Büyük Kapasiteli Lityum İyon Pil Li Ion Lifepo4
| Tip: | Li-İyon |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş Enerjisi Depolama |
| Hayat döngüsü: | 6000'den fazla Kez |
Derin Döngülü Agm Jel Aküler Mühürlü Kurşun Asit 12v 200ah 250ah Şarj Edilebilir Jel Akü
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Türü: | Jel |
| Başvuru: | Güneş enerjisi sistemi, UPS, Alarm Sistemi, Tıbbi cihazlar, Acil durum aydınlatması |
Sunpok 12v 200ah 250ah Jel SLA Pil Derin Döngü Kapasitesi Güvenilir Performans
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Türü: | Derin Döngü Mühürlü Jel |
| Başvuru: | Güneş enerjisi sistemi, UPS, Alarm Sistemi, Tıbbi cihazlar, Acil durum aydınlatması |
Bms 48 Volt 200ah 10kwh Lifepo4 Powerwall Enerji Depolama Pilleri ile Lityum İyon Piller
| Pil Türü: | Lityum iyon batarya |
|---|---|
| Uygulama: | Enerji Depolama Bataryası |
| Nominal Gerilim: | 48V / 52V |

