Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
5-30 KWh çıkış gücü aralığı Sodyum İyon Pil 1C Serbestleme Hızı 98% Şarj Serbestleme Verimliliği
| Pil Türü: | sodyum iyon Pil |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
| Şarj süresi: | 2 saat |
Güneş Enerjisi Depolama Lityum İyon Pil
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum iyon |
Yüksek Voltajlı Yüklü Pil 5kwh/10kwh/20kwh Ess Şebeke dışı sistemi olan Bölünmüş Tipi
| Çevrim ömrü(+25°C 0,2C %100 DOD): | 6500 Döngü |
|---|---|
| terminal: | Çift M8 |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C ~30°C |
Sunpok Sodyum İyon Pil 98% Şarj / Serbestleme Verimliliği 5-30 KWh Çıktı Gücü Aralığı
| Şarj süresi: | 2 saat |
|---|---|
| Kendi kendine deşarj Oranı: | Aylık % 2 |
| Emniyet: | yüksek |
Şarj Edilebilir 100A 48V Enerji Depolama Lityum Pil Fosfat Pil Uyumluluğu
| Tip: | Lifepo4 |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş enerjisi depolama/Rüzgar Güneş Hibrit Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Ev Enerji Depolama için 48V yeşil enerji pili Lityum Lifepo4 Piller
| Tip: | Lityum Demir Fosfat |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş enerjisi depolama/Rüzgar Güneş Hibrit Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
OEM Lityum İyon Pil 48v 100ah 200ah 300ah 10kwh 20kwh
| Türü: | Lityum Demir Fosfat |
|---|---|
| Uygulama: | Güneş enerjisi depolama/Rüzgar Güneş Hibrit Sistemi |
| Garanti: | 5 Yıl/12 Yıl |
Özel Toptan Satın Alınan Lityum Pil Ev 48V 100ah 200AH 300AH A Sınıfı Lifepo4
| Pil Türü: | Lityum İyon Pil, LiFePO4 |
|---|---|
| Uygulama: | Elektrikli Güneş Enerjisi Güç Sistemleri |
| Türü: | Bölmek |
48V 100Ah 200Ah Lityum Pil Ev Enerji Depolama Lifepo4 Pil Paketi
| Tip: | Lifepo4 |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş enerjisi depolama/Rüzgar Güneş Hibrit Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Lifepo4 48v 50ah Enerji depolama Lityum piller 100ah
| Türü: | Li-Ion, LiFePO4, lifepo4/lityum pil/lityum iyon pil, Li-polimer, Lifepo4 lityum pil |
|---|---|
| Uygulama: | Güneş enerjisi depolama/Rüzgar Güneş Hibrit Sistemi |
| Garanti: | 5 Yıl/12 Yıl |

