Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
Bluetooth Modüllü RV İçin Hafif LiFePo4 12V 100Ah Derin Döngü Lityum Pil
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 100ah 200ah |
100Ah 12 Volt Derin Çevrim Deniz Aküsü Lityum Bluetooth Trolling Motor Aküsü
| Pil Türü: | Lifepo4 |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil kapasitesi: | 100ah 200ah |
Enerji Depolama için Hafif 100A 12 Volt Derin Çevrim Lityum Pil
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 12.8V |
| Pil Kapasitesi: | 100ah 200ah |
12 Volt Lityum Demir Fosfat Derin Döngülü Pil Şarj Edilebilir
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 12.8V |
| Pil Kapasitesi: | 100ah 200ah |
48V Lifepo4 Pil Paketi 60AH 80AH 200AH Lityum İyon Pil
| Tip: | LiFePO4 Pil |
|---|---|
| Başvuru: | Ev tipi enerji depolama pili |
| Garanti: | 10 yıl |
6000 Cycle Lifepo4 48v 100ah Pil Duvara Monte Uzun Ömürlü
| Tip: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Duvara Monte Edilen Pil Ürünü |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Konut 10 Kw 5kwh Lityum İyon Pil Paketi 51.2V 230ah 280ah 300ah
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Başvuru: | Ev Enerji Depolama Pil |
| Garanti: | 10 yıl |
Şarj Edilebilir 10kwh Lityum Pil 48V 20kw Lityum Pil Bankası
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| Garanti: | 10 yıl |
5kwh 48V 10kw Lityum İyon Pil Paketi Şarj Edilebilir
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| Garanti: | 10 yıl |
Enerji Depolama Pil Özelleştirme 48v 100ah 200ah 300ah 400ah Li-ion Pil Paketleri
| Şarj oranı: | 100% |
|---|---|
| Deşarj Oranı: | 100% |
| Garanti: | 5 yıl |

