Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
Alçak Gerilim 48V Lityum İyon Pil Fosfat CANBUS RS485 İletişimi
| Tip: | LiFePO4 Pil |
|---|---|
| Başvuru: | Evde Enerji Depolama |
| Garanti: | 5 yıl |
48V Uzun Ömürlü LiFePO4 Şarj Edilebilir Li-Ion Lityum İyon Depolama Pil
| Tip: | LiFePO4 Pil |
|---|---|
| Başvuru: | Enerji Depolama Bataryası |
| Garanti: | 5 yıl |
5kwh 10kwh 15kwh Enerji Depolama Lityum Pil 48v 100ah 200ah
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Başvuru: | Evde Enerji Depolama |
| Garanti: | 10 yıl |
Sunpok Hepsi Bir Arada ESS - Ekonomik, Güvenli ve Rahat Kullanım Deneyimi
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100Ah 200Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
Sunpok Hepsi Bir Arada ES Depolama Pili: Enerji Depolamanın Geleceği Eşsiz Güvenilirlik ve Performans
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
6000 Döngü Hepsi Bir Arada ESS 48V 51.2V 100AH 200ah Enerji Depolama Pili ve İnvertör
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
Çevre dostu 44-56Vdc döngüsü için Lityum İyon Pil
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
|---|---|
| Ağırlık: | 88kg |
| Kapasite: | 200 Ah |
VDE Max.Şarj Voltajı 48V Lityum İyon Pil IP21 Kabin Koruma Derecesi 88Kg
| Lityum Pil Standardı: | UL1642, IEC62619, UN38.3, MSDS,ROHS,CE-EMC |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Max.Şarj Gerilimi: | 58.4Vdc |
Yüksek performanslı 20 yıllık ömrü ve maksimum şarj voltajı 58.4Vdc ile lityum iyonlu batarya
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Ağırlık: | 88kg |
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
Uzun Sürekli UL1642 Standart 48V Lityum İyon Pil 20 Yıllık Yaşam Süresi
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Yaşam döngüleri ((80% DOD, 25°C): | 8000 Döngü |
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |

