Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
BMS 200Ah 100Ah ile 10Kwh 48 Volt Lifepo4 Lityum İyon Piller
| Tip: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Duvar Ana Güç Pil |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Şarj Edilebilir Derin Döngü Lityum Pil 12v 24v 200ah 300ah 400ah
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah |
Deep Long Life Cycle 48v 200ah Lifepo4 Batarya Paketi 5kwh 10kwh 20kwh Ev Enerji Depolaması için Düşük Voltajlı Lityum Pil
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
51.2V Energy Storage Battery 8000 Cycle Life Wall Mounted Lifepo4 Lithuim Battery 48V 200ah 10kwh Lithium Battery
| Kapasite: | 200AH |
|---|---|
| Yaşam Süresi (25 ° C): | 20 yıl |
| saklama sıcaklığı: | 0 ° C ila 45 ° C @60 +/-% 25 bağıl nem |
48v 51.2v 100ah 200ah Hepsi Bir Arada ESS Enerji Depolama Bataryası ve İnvertör
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Akıllı BMS'de 48V'lik Lityum İyon Sodyum İyon Piller
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
|---|---|
| Koruma: | Dahili Akıllı BMS |
| uygulama: | Güç Depolama ve Tedarik |
Duvara monte edilmiş 30KWh Powerwall enerji depolama bataryası % 98 verimlilik ile
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
|---|---|
| uygulama: | Güç Depolama ve Tedarik |
| deşarj oranı: | 1C |
Kolay Kurulumu Lifepo4 Bataryası Duvar Montajlı 48v 200ah Can Rs485 Port 9.6kwh 10.2kwh 15kwh
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
Apexium Catl Sodium Na Ion Batarya Sınıfı A
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
| Uygulama: | Güç Depolama ve Tedarik |
UN38.3 Duvara monte edilmiş Sodyum İyon Pil 20 Yıllık Yaşam Süresi ile Yüksek Güvenlik
| Şarj/Deşarj Verimliliği: | % 98 |
|---|---|
| Yaşam Süresi: | 20 yıl |
| Daha fazla parametre: | Talimat ve Fiyat Almak İçin Satıcıyla İletişime Geçin |

