Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
Verimli Lityum İyon Şebeke Kapalı Pil Maks. Şarj Voltajı 58.4Vdc
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
Uzun döngü ömrü olan büyük kapasiteli sodyum iyonlu batarya
| Şarj oranı: | 1C |
|---|---|
| Kapasite: | Yüksek |
| deşarj oranı: | 1C |
48V 200ah Sodyum İyon Pil Güvenli, Sabit Enerji Depolama
| Şarj oranı: | 1C |
|---|---|
| Kapasite: | Yüksek |
| deşarj oranı: | 1C |
Ticari lityum iyon bataryası 110v 220v 10kwh 20kwh 30kwh yüksek gerilimli lityum iyon bataryası
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
Yüksek Voltajlı DC Lityum İyon Pil 51.2v 400AH 20KWH Entegre Ev Enerji Depolama Pil
| Türü: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum iyon batarya |
| Garanti: | 5 yıl |
Akıllı telefonlar ve Bluetooth 6500+ derin döngü 51.2v 200ah enerji depolama bataryası
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Ağırlık: | 88kg |
| Türü: | Bölmek |
Güvenilir enerji depolaması için SP-48100-BG-NA verimli sodyum iyonlu pil
| Şarj/Deşarj Verimliliği: | %98 |
|---|---|
| Kendi kendine deşarj Oranı: | Aylık % 2 |
| Pil Türü: | sodyum iyon Pil |
IP21 100A Yüksek Güvenlik Sodyum İyon Pil -20 °C 60 °C Hayat Süresi 20 Yıl
| Sistem tipi: | Duvara monte |
|---|---|
| Kapasite: | Yüksek |
| Daha fazla parametre: | Talimat ve Fiyat Almak İçin Satıcıyla İletişime Geçin |
SP-48100-BG-NA Sodyum İyon Pil 20 Yıllık Yaşam Süresi ile ROHS
| Dayanıklılık: | Yüksek |
|---|---|
| BMS: | Yerleşik |
| Şarj süresi: | 2 saat |

