Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ all in one solar power system ] eşleşme 1316 Ürünler.
30KWh 48V Ni Ion Bataryası Yüksek Performanslı İşletme
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| uygulama: | Güç Depolama ve Tedarik |
| Çıkış gücü aralığı: | 5 ~ 30 KWh |
Sunpok Hepsi Bir Arada ESS Pil ve Evde Enerji Depolama İçin İnverter
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100Ah 200Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
400ah 48V Lityum İyon Pil Lityum Demir Fosfat Pil Paketi
| Tip: | Lifepo4 |
|---|---|
| Başvuru: | Enerji Depolama |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Özelleştirme 48V 50ah Akıllı Lityum Demir Fosfat Pil CE
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Marka adı: | sunpok energy |
| Garanti: | 10 yıl |
48v 51.2v 100ah 200ah Hepsi Bir Arada ESS Enerji Depolama Bataryası ve İnvertör
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
48V 5Kwh 10Kwh Ev Akü Yedekleme Sistemi Konut Lityum İyon Pil
| Tip: | Lityum Demir Fosfat |
|---|---|
| Başvuru: | Enerji Depolama Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Li İyon Fosfat Pil Lityum İyon Pil 48 Volt 20ah 30Ah
| Tip: | Lityum İyon |
|---|---|
| Başvuru: | Evde Enerji Depolama |
| Garanti: | 5 yıl |
Sunpok Hybridpower 20kW Hibrit Wechselrichter ve 18,4kWh Solarspeicher Seti
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
48V 48 Volt 50Ah 100Ah Li Lityum İyon Raf Pil Paketinin Fiyatı
| Tip: | Lityum İyon |
|---|---|
| Başvuru: | Evde Enerji Depolama |
| Garanti: | 5 yıl |
Çevre dostu 44-56Vdc döngüsü için Lityum İyon Pil
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
|---|---|
| Ağırlık: | 88kg |
| Kapasite: | 200 Ah |

