Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ all in one solar power system ] eşleşme 1311 Ürünler.
Diy için orijinal Lf280k Lityum İyon Piller 12v 48v Enerji Depolama Pil 3.2v 280ah
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| Garanti: | 5 yıl |
Sunpok Hepsi Bir Arada Pil 5kva 6kva 8kva 10kva Ev için Hepsi Bir Arada Yığılmış ESS Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Sunpok Hepsi Bir Arada ESS - Ekonomik, Güvenli ve Rahat Kullanım Deneyimi
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100Ah 200Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
Sunpok Hepsi Bir Arada ESS: Güvenli, Güvenilir ve Gürültüsüz lifepo4 ESS Enerji Depolama Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi bir arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100Ah 200Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
6000 Döngü Hepsi Bir Arada Sistem SP-AIO 230V 48V 5Kw - 5 ila 20KWh Pil
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
48V 400Ah 100Ah Hepsi Bir Arada ESS Enerji Depolama Sistemi 20kWh Lifepo4 Pil
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 20kwh |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
LED Ekran Hepsi Bir Arada ESS 48V 100Ah 200Ah Lifepo4 Lityum İyon Pilli Entegre Ev Enerji Depolama Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 20kwh |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
6000 Döngü Hepsi Bir Arada ESS 48V 51.2V 100AH 200ah Enerji Depolama Pili ve İnvertör
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
SP-48100-BG-NA Sodyum İyon Pil 20 Yıllık Yaşam Süresi ile ROHS
| Dayanıklılık: | Yüksek |
|---|---|
| BMS: | Yerleşik |
| Şarj süresi: | 2 saat |
12 volt 48V 100ah 200ah lityum iyonlu pil paketi konut lityum iyonlu pil
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |

