Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ all in one solar power system ] eşleşme 1311 Ürünler.
Ticari lityum iyon bataryası 110v 220v 10kwh 20kwh 30kwh yüksek gerilimli lityum iyon bataryası
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
Bms 48 Volt 200ah 10kwh Lifepo4 Powerwall Enerji Depolama Pilleri ile Lityum İyon Piller
| Pil Türü: | Lityum iyon batarya |
|---|---|
| Uygulama: | Enerji Depolama Bataryası |
| Nominal Gerilim: | 48V / 52V |
Ev Enerji Depolama Lityum İyon Piller 48V 200ah 280ah Şarj edilebilir Lifepo4 Cell Pil
| Pil Türü: | Lityum iyon batarya |
|---|---|
| Uygulama: | Enerji Depolama Bataryası |
| Nominal Gerilim: | 48V / 52V |
Akıllı telefonlar ve Bluetooth 6500+ derin döngü 51.2v 200ah enerji depolama bataryası
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Ağırlık: | 88kg |
| Türü: | Bölmek |
SUNPOK Hepsi Bir Arada ESS 51.2V 200Ah 5Kw Entegre Enerji Depolama Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi bir arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100Ah 200Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
6000 Döngü 10.24KwH Hepsi Bir Arada ESS 48V Lifepo4 İnvertör Bataryası
| Ürün adı: | Hepsi bir arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100Ah 200Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
Lityum Pil Hepsi Bir Arada ESS 100Ah 200Ah Ev Enerji Depolama Sistemi
| Ürün Adı: | Hepsi bir arada ESS |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 100ah 200ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
Duvara Monte Lityum Pil 10kwh Lifepo4 Pil
| Tip: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Pv Sistemi İçin Lityum Pil |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Büyük Kapasiteli 2kwh 5kwh Lityum Fosfat Pil 48v 200ah Lifepo4 Lityum İyon Pil
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| Garanti: | 5 yıl |
UN38.3 48v Lityum iyon Pil 100ah 200ah Yığılmış Yüksek Gerilim Pil Enerji Depolama Sistemi
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| Garanti: | 5 yıl |

