Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ all in one solar power system ] eşleşme 1311 Ürünler.
48v 51.2v 100ah 200ah Hepsi Bir Arada ESS Enerji Depolama Bataryası ve İnvertör
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Lityum İyon Pil 100ah 200ah Hepsi Bir Arada İstiflenmiş ESS Sistemi Yüksek Gerilim Hibrit Enerji Depolama Pil
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
500kwh 1mwh Enerji Depolama Kabı Hepsi Bir Arada Ess Lifepo4 Pil Enerji Depolama Sistemi
| Ürün Adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
VDE Max.Şarj Voltajı 48V Lityum İyon Pil IP21 Kabin Koruma Derecesi 88Kg
| Lityum Pil Standardı: | UL1642, IEC62619, UN38.3, MSDS,ROHS,CE-EMC |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Max.Şarj Gerilimi: | 58.4Vdc |
Uzun Sürekli UL1642 Standart 48V Lityum İyon Pil 20 Yıllık Yaşam Süresi
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Yaşam döngüleri ((80% DOD, 25°C): | 8000 Döngü |
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
Verimli Lityum İyon Şebeke Kapalı Pil Maks. Şarj Voltajı 58.4Vdc
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
20Kwh Enerji Depolama Lityum Pil 280ah Lifepo4 Lityum Demir Fosfat Pil
| Tip: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Enerji Depolama |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Bms 48v Lityum İyon Pil 100ah 400ah 200ah 120ah 100ah Lifepo4 Pil
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| Garanti: | 5 yıl |
12v 48v 100ah 200ah Lityum İyon Lifepo4 Pil Büyük Lityum Demir Fosfat Şarj Edilebilir Pil
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| Garanti: | 5 yıl |
Sunpok Yüksek Güvenlikli Hepsi Bir Arada Batarya ve İnvertör Sistemi 10KWH 20KWH 50KWH
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |

