Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
51.2V 200ah Güneş LiFePO4 Lityum İyon Pil Paketi 48V LiFePO4 10kwh Ev Enerji Depolama Sistemi
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
Lityum Demir Fosfat 51.2V 200Ah Lifepo4 Pil Toptan Satış 48V 10kWh Ev Pili Yeni Enerji Güç Duvarı
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
48V 51.2V Duvar Montajlı 200Ah 10kWh LiFePO4 Ev Enerji Depolama Pil Lityum İyon Pil Paketi Güneş Enerjisi Sistemi
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
Beyaz Ev Güç Depolama Sistemleri 48V 100Ah 200Ah 5kwh 10kwh 20kwh Li Ion Pil Bankası
| Türü: | Enerji Depolama Lityum Pil |
|---|---|
| Uygulama: | Güneş Enerjisi Depolama, UPS vb. |
| Garanti: | 5 Yıl/12 Yıl |
Oem 48v 300ah 400ah Powerwall Sodyum İyon Lifepo4 Bataryası Ev Güneş Sistemi
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
| Uygulama: | Güç Depolama ve Tedarik |
Ev 51.2V 100Ah 5KWh Batarya 3.2KW Inverter Hepsi Birde Enerji Depolama Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
48V 200ah 300ah Lifepo4 Pil 51.2v 10kwh 15kwh Güneş Ev Depolama Sistemi
| Pil Türü: | Lityum iyon batarya |
|---|---|
| Uygulama: | Enerji Depolama Bataryası |
| Garanti: | 5 yıl |
200Ah 48V Kapalı Izgara MPPT Hepsi Bir Arada Güneş Jeneratörü Güneş Sistemi Kiti
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Rack Mount Lifepo4 Lityum İyon Fosfat Pil 48v 100ah 300ah Güneş Pilleri
| Türü: | LIFEPO4 |
|---|---|
| Uygulama: | Enerji Depolama |
| Garanti: | 5 yıl |
UN38.3 Lityum İyon Pil Enerji Depolama Sistemi 100Ah 51.2V
| Tip: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Enerji Depolama |
| Garanti: | 5 yıl |

