Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
Derin Döngü LiFePO4 Güneş Lityum iyon bataryası 10kwh 48v 200ah Ev Güneş Enerjisi Sistemi
| Pil Türü: | Lityum iyon batarya |
|---|---|
| Uygulama: | Enerji Depolama Bataryası |
| Garanti: | 5 yıl |
Güç uygulamaları için yüksek kapasiteli 48V/51.2V Sodyum pil
| Hayat döngüsü: | 6000 Döngü |
|---|---|
| Şarj süresi: | 2 saat |
| Kendi kendine deşarj Oranı: | Aylık % 2 |
Hibrit Şebekeden Dışarı Güneş Enerjisi Paneli Sistemi Akü Depolama 5kw Tam Ev İçin
| Ürün adı: | 230V 5Kw 48V Şebeke Dışı İnverter |
|---|---|
| Anma gücü: | 10KW |
| Çıkış dalga formu: | Prue Sinüs Dalgası |
Akıllı BMS LiFePO4 10kwh 48V 100Ah 200Ah 300Ah Güneş Enerjisi Lityum İyon Sunucu Raf Tipi Akü Paketi, Güneş Enerjisi Sistemi için
| Garanti: | 10 yıl |
|---|---|
| paralel bağlantı: | 25 Birime Kadar |
| Vaka malzemesi: | SPCC |
48V 51.2V 100Ah 200Ah LiFePO4 5kWh 10kWh Ev Rack Lityum Pil 5kW 10kW Ev Güneş Enerjisi Depolama Pil
| Garanti: | 10 yıl |
|---|---|
| paralel bağlantı: | 25 Birime Kadar |
| Vaka malzemesi: | SPCC |
Güç Depolama Sodyum İyon Pil Sodyum - Ionen - Akku Fur PV Çıkış Gücü Aralığı 5 ila 30 KWh
| Nominal Gerilim: | 48V/51.2V Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
| Daha fazla parametre: | Talimat ve Fiyat Almak İçin Satıcıyla İletişime Geçin |
8kw 10kw 12kw Sg04lp3-eu Standart Üç Fazlı Hibrit Solar İnverter
| Ürün adı: | 230V 5Kw 48V Şebeke Dışı İnverter |
|---|---|
| Anma gücü: | 5KW |
| Çıkış dalga formu: | Prue Sinüs Dalgası |
Bir Endüstriyel Tasarımda 10kWh 20kWh 8KW Inverter Depolama Sistemi ile ESS
| Güç kapasitesi: | 20KW |
|---|---|
| Ürün Türü: | ESS |
| Izgara Tipi: | Şebekeden Bağımsız Güneş Enerjili Ev Sistemi |
48V 51.2V Raka Monte Edilmiş Lityum İyon Pil 5kWh 10kWh Ev Enerji Depolama Sistemi 48V Güneş LiFePO4 Pil Paketi
| Garanti: | 10 yıl |
|---|---|
| paralel bağlantı: | 25 Birime Kadar |
| Vaka malzemesi: | SPCC |
48v 100ah 200ah 300ah Güneş Sistemi için raf tipi Lityum İyon Fosfat Pil 5kwh 10kwh 15kwh Lifepo4 Pil
| Garanti: | 10 yıl |
|---|---|
| paralel bağlantı: | 25 Birime Kadar |
| Vaka malzemesi: | SPCC |

