Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
UN38.3 10kwh Konut Entegre Güneş Sistemi Hepsi Bir Arada Güç İstasyonu Akıllı Sistem
| Ürün adı: | Hepsi bir arada ESS |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 48V 100Ah 200Ah |
| Marka adı: | sunpok energy |
Güç Duvarı Lityum İyon Lifepo4 Piller 10kwh 20kwh 48v 16s 100ah 200ah
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| Garanti: | 5 yıl |
Yüksek Performanslı Yüksek Güvenlikli 48V Kapalı Izgara MPPT Hepsi Bir Arada Güneş Jeneratörü Güneş Sistemi Kiti
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Yüklenebilir Modüler 51.2v 200ah Ev Güneş Sistemi 10kwh 20kwh 30kwh Enerji Depolama Pil
| Türü: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| Garanti: | 5 yıl |
Yüklenebilir Lityum İyon Güneş Pilleri 48V 100Ah 200Ah 5Kwh Lifepo4 Ev Enerji Depolama Pilleri
| Type: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum iyon batarya |
| Warranty: | 5 years |
Hafif Enerji Depolama Lityum Pil Paketi 48 Volt Lifepo4 Solar Ev Sistemi
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Başvuru: | Enerji Depolama |
| Garanti: | 5 yıl |
Lityum Pil Hepsi Bir Arada ESS 100Ah 200Ah Ev Enerji Depolama Sistemi
| Ürün Adı: | Hepsi bir arada ESS |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 100ah 200ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
Güneş İçin Şarj Edilebilir 100Ah 24 Volt Lityum İyon Derin Döngülü Pil
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 50 Ah 100 Ah 200 Ah |
Lifepo4 Paketi Lityum İyon Piller Solar 48v 100ah 200ah Li-ion Pil Modülü
| Marka adı: | sunpok energy |
|---|---|
| Tip: | LiFePO4 Pil |
| Garanti: | 5 yıl |
Güneş Enerjisi Depolama Sistemi için SUNPOK 10kw 15kw 20kw Lityum İyon Pil 192v 380v
| Ürün Adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |

