Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
OEM Hepsi Bir Arada ESS Güneş Pili Sistemi 5kW 10kWh LiFePO4 Güç Güneş Pili Depolama Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
LCD Ekran Hepsi Bir Arada ESS Güneş Pili Sistemi 5kW 10.24kWh LiFePO4 Güç Güneş Pili Depolama Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
Sunpok Hepsi Bir Arada ESS Dahili 48V Lifepo4 Pil ve Solar İnvertör
| Ürün adı: | Hepsi bir arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100Ah 200Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
SUNPOK Şarj Edilebilir 48V Yüksek Güçlü Demir Fosfat Pil RS485 Haberleşme
| Tip: | LiFePO4 Pil |
|---|---|
| Başvuru: | Enerji depolama entegre pil |
| Garanti: | 10 yıl |
SUNPOK LiFePo4 Taşınabilir Derin Döngülü Pil Paketi Güç İstasyonu 12V 24V 100ah
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 100Ah 150Ah 200Ah |
Lityum İyon Hepsi Bir Arada ESS Güneş Enerjisi Sistemi 5kW 10kWh LiFePO4 Pil Depolama Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 20kwh |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
SUNPOK Hepsi Bir Arada ESS 51.2V 200Ah 5Kw Entegre Enerji Depolama Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi bir arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100Ah 200Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
6000 Döngü Hepsi Bir Arada Sistem SP-AIO 230V 48V 5Kw - 5 ila 20KWh Pil
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
LED Ekran Hepsi Bir Arada ESS 48V 100Ah 200Ah Lifepo4 Lityum İyon Pilli Entegre Ev Enerji Depolama Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 20kwh |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
48V 200Ah 10kWh Lifepo4 Güç Duvar Güneş Pil Ev Enerji Depolama 20kWh Lityum İyon Piller
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |

