Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
Sunpok 51.2V 200Ah Duvara Monte Edilebilir LiFePO4 Pil 10.24kWh
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
Lifepo4 100ah 24V 48V Lityum İyon Pil Enerji Depolama 5kwh 10kwh 20kwh
| Tip: | Lifepo4 |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş Enerjisi Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
SUNPOK 48V Lityum İyon Pil 300ah 200ah 100ah Lifepo4
| Pil Türü: | Lifepo4, Lityum İyon |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 5kwh 10kwh 15kwh güneş pili |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
12v 24v 200ah 300ah 400ah Derin Döngü Lityum Pil Özelleştirme
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah/400Ah |
RV ve Marine için Şarj Edilebilir Bms 12V 200ah Derin Döngü Lityum Pil
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil Kapasitesi: | 50Ah/100Ah/200Ah/300Ah/400Ah |
Rv Lityum Lifepo4 Pil Paketi 12v 50ah 100ah 150ah 200ah 300ah
| Marka: | SUNPOK |
|---|---|
| Pil Türü: | Derin Döngü Mühürlü Jel |
| Başvuru: | Güneş enerjisi sistemi, UPS, Alarm Sistemi, Tıbbi cihazlar, Acil durum aydınlatması |
200ah Enerji Depolama Lityum Pil 51.2V 100Ah LiFePo4 Pil
| Tip: | Lityum Demir Fosfat |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş Sistemi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
120Ah 150Ah 200Ah 300Ah 48V Lityum İyon Pil Büyük Kapasite
| Tip: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Güneş Enerjisi Depolama |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Duvara Monte Lityum Pil 10kwh Lifepo4 Pil
| Tip: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Pv Sistemi İçin Lityum Pil |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
5kwh 10kwh 15kwh Lifepo4 Lityum İyon Pil 48v 200ah Enerji Depolama Pil
| Pil Türü: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Ev güç depolama sistemi, güneş enerjisi depolama pil enerjisi |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |

