Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ all in one solar power system ] eşleşme 1316 Ürünler.
SP-48100-BG-NA Sodyum İyon Pil 20 Yıllık Yaşam Süresi ile ROHS
| Dayanıklılık: | Yüksek |
|---|---|
| BMS: | Yerleşik |
| Şarj süresi: | 2 saat |
12 volt 48V 100ah 200ah lityum iyonlu pil paketi konut lityum iyonlu pil
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
Kolay Kurulumu Lifepo4 Bataryası Duvar Montajlı 48v 200ah Can Rs485 Port 9.6kwh 10.2kwh 15kwh
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
Büyük 48v Lityum Demir Pil Şarj Edilebilir Lityum Pil Paketi
| Tip: | Lityum Demir Fosfat |
|---|---|
| Başvuru: | Enerji Depolama |
| Garanti: | 5 yıl |
48V Lifepo4 Pil Paketi 60AH 80AH 200AH Lityum İyon Pil
| Tip: | LiFePO4 Pil |
|---|---|
| Başvuru: | Ev tipi enerji depolama pili |
| Garanti: | 10 yıl |
Derin Döngü 48V Lityum İyon Pil Ev Depolama Pil Sistemi IP21
| Tip: | LiFePO4 Pil |
|---|---|
| Başvuru: | Enerji Depolama Sistemi |
| Garanti: | 10 yıl |
6000 Cycle Lifepo4 48v 100ah Pil Duvara Monte Uzun Ömürlü
| Tip: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Duvara Monte Edilen Pil Ürünü |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Konut 10 Kw 5kwh Lityum İyon Pil Paketi 51.2V 230ah 280ah 300ah
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Başvuru: | Ev Enerji Depolama Pil |
| Garanti: | 10 yıl |
OEM 6000 Döngü Hepsi Bir Arada ESS Ev Enerji Depolama Sistemi Pil LiFePo4
| Ürün adı: | Hepsi bir arada ESS |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |
6000 Döngü Hepsi Bir Arada Sistem SP-AIO 230V 48V 5Kw - 5 ila 20KWh Pil
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100AH 200AH 300AH |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |

