Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
48v 200ah 10kwh 5Kwh LiFepO4 Lityum Ion Bataryası Güneş Enerji Depolama Sistemi
| Pil Türü: | Lityum İyon |
|---|---|
| Uygulama: | Enerji Depolama Bataryası |
| Garanti: | 5 yıl |
Sodyum İyon Pil Paketi 48v 100ah 200ah Ev Enerji Depolama Sistemleri Bms
| Çalışma sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Ürün Adı: | Powerwall Enerji Depolama Bataryası |
| Uygulama: | Güç Depolama ve Tedarik |
Sunpok Hepsi Bir Arada ESS: Yüksek voltajlı Hepsi Bir Arada lityum Piller Güneş Enerjisi İnvertörü
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Powerwall 48v Lityum İyon Pil 200ah 10kwh Lifepo4 Ev Güneş Enerjisi Depolama
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| Garanti: | 5 yıl |
Güneş İçin 16s Lifepo4 80ah 48V Lityum İyon Pil Fosfat
| Tip: | Lityum Demir Fosfat |
|---|---|
| Başvuru: | Evde Enerji Depolama |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Kapalı Izgara Güneş Sistemi İçin İnvertörlü 51.2V 48V Lityum İyon Pil Paketi
| Tip: | LiFePO4 |
|---|---|
| Başvuru: | Ev Enerji Depolama Pil |
| Garanti: | 5 yıl/10 yıl |
Eu Stock Güneş Enerjisi Depolama Pil 48V 5Kwh 100Ah 200Ah Ev Lityum iyonlu Pil Paketi
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |
Ev RV Evi UN38.3 MSDS için 12 24 Volt Derin Döngü Lityum Pil
| Pil Türü: | Lifepo4 |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 12.8V/25.6V |
| Pil kapasitesi: | 50Ah/100Ah/150Ah/200Ah |
Metal Muhafaza 48v Lityum İyon Pil 200ah 100ah Lifepo4 Güneş Pili
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| Garanti: | 5 yıl |
UN38.3 48v Lityum iyon Pil 100ah 200ah Yığılmış Yüksek Gerilim Pil Enerji Depolama Sistemi
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| Garanti: | 5 yıl |

