Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
Duvar Montajlı Güneş Pilleri Al 5Kw 48V 100 Ah 5Kwh 48V 100Ah Lityum Pil 48V 200Ah 10Kwh Lifepo4 Pil
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
Lityum İyon Pil Güneş Pil Enerji depolama 51.2V 100Ah 5Kwh 10Kwh 48V 200Ah Duvar Montajlı LiFePO4 Güneş Bataryası
| Capacity: | 200Ah |
|---|---|
| Life time(25°C): | 20 Years |
| Storage temperature: | 0°C To 45°C @60+/-25% Relative Humidity |
Duvarlı Güneş Lityum Pilleri Güç Duvarı 48V 200Ah 10kWh Lifepo4 Güneş Panelleri için Pil
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
500kwh 1mwh Enerji Depolama Kabı Hepsi Bir Arada Ess Lifepo4 Pil Enerji Depolama Sistemi
| Ürün Adı: | Hepsi Bir Arada Enerji Depolama Sistemi |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Powerwall Lifepo4 Bataryası 51.2V Lityum Ion Bataryası 9.5kwh 10kwh Power Wall 48V 200Ah
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
48V 48Volt 5Kwh 10Kwh 100Ah 200Ah Lityum Pil 51.2V 200Ah 10Kwh Lifepo4 Güç Duvarı
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
Lifepo4 Bataryası 48V 51.2V 10KWH Duvara monte edilmiş Lityum Bataryası 48Volt 200ah Lityum İyon Bataryası Güneş Sistemi için Solaire
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
Ev Lifepo4 Güneş Enerjisi Depolama Pil 200Ah 48V 10kWh Güç Duvar Lityum İyon Lifepo4 Pil
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
Powerwall 10kWh 51.2v 200ah Lityum İyon Piller BMS 48v 200ah Güneş Pili
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
| Depolama sıcaklığı: | 0°C - 45°C @60+/-25% göreceli nem |
Güneş Duvarı 48v 50ah 100ah 150ah 200ah Enerji Depolama Güç Duvarı 5kw 10kw Lifepo4 Lityum İyon Pil
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C 60°C @60+/-25% göreceli nem |
|---|---|
| Boyutlar (U×G×Y): | 727*550*160mm |
| Pil Türü: | Lityum İyon |

