Tüm ürünler
-
Andrés AntonioÇok tavsiye edilen ürün tedarikçisi. Çok duyarlı. -
DavutMükemmel ürün ve yüksek kaliteli hizmet, SUNPOK ekibine teşekkür ederim. -
Mario HarrerHarika bir hibrit sistem. Mükemmel çalışıyor. Teşekkürler Rainbow, desteğin %100'den fazladır. Artık sadece Sunpok'tan alıyorum. 5 yıldızlı PLUS derecesi! -
Stanley UkaohaSunpok tanıdığım en iyi pazarlamacı, çok kibar ve her zaman yardım etmeye hazır. -
Dain ThomasÇok yardımcı ve destekleyici. İlgili ürünler için ilk seçimim. -
James LambrightEn iyi servis, en iyi birlik!
anahtar kelimeler [ wind solar hybrid power system ] eşleşme 897 Ürünler.
Sunpok Hepsi Bir Arada Pil 5kva 6kva 8kva 10kva Ev için Hepsi Bir Arada Yığılmış ESS Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 100Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000'den Fazla Döngü |
Güneş Lityum Pilleri Lifepo4 48v 200ah 300ah 400ah Ev Enerji Depolama Sistemi
| Kapasite: | 200 Ah |
|---|---|
| Ağırlık: | 88kg |
| Yaşam süresi ((25°C): | 20 yıl |
Güneş Sistemi Enerji depolama için 48V 100Ah 200Ah 5Kwh 10Kwh Pil Lityum İyon
| Tip: | Lityum İyon |
|---|---|
| Başvuru: | Evde Enerji Depolama |
| Garanti: | 5 yıl |
48V 100Ah 200Ah Güneş Enerjisi Lityum Demir Fosfat Pil Paketi
| Tip: | Lityum Demir Fosfat |
|---|---|
| Başvuru: | Evde Enerji Depolama |
| Garanti: | 5 yıl |
Fabrika Solar Derin Çevrim LiFePo4 Pil Paketi Lityum İyon 48V 200Ah 5kw 10kw
| Pil Türü: | LiFePO4 Pil |
|---|---|
| Başvuru: | Enerji depolama entegre pil |
| Garanti: | 10 yıl |
Solar Lityum İyon Fosfat Pil Fiyatı 48V 200Ah 10Kwh 20Kwh
| Tip: | Lifepo4 Pil, Lityum İyon |
|---|---|
| Başvuru: | Enerji Depolama Bataryası |
| Garanti: | 10 yıl |
Güvenlik Uzun Ömürlü 48V 100ah 200ah Lifepo4 Lityum Pil Yedek Güç
| Tip: | Lifepo4/Li-ion |
|---|---|
| Pil Türü: | Lityum İyon |
| Garanti: | 8 yıl |
50ah 100ah 200ah 48V Lityum İyon Pil Lifepo4 Powerwall Enerji Depolama
| Marka adı: | sunpok energy |
|---|---|
| Tip: | LiFePO4 Pil |
| Boy: | Özelleştir Kabul Edildi |
6000 Döngü Hepsi Bir Arada ESS 48v 9.42kw Ev İçin Güneş Sistemi İnvertörü Hepsi Bir Arada Yığılmış Ess Sistemi
| Ürün adı: | Hepsi bir arada ESS |
|---|---|
| Pil Kapasitesi: | 48V 100Ah 200Ah |
| Hayat döngüsü: | 6000 Döngü |
Güneş Enerjisi Depolama için Sunpok Hepsi Bir Arada ESS Entegrasyon Pil İnvertörü
| Ürün adı: | Hepsi Bir Arada ESS |
|---|---|
| Pil kapasitesi: | 48V 100Ah 200Ah |
| Pil Döngüsü Ömrü: | 6000 Döngü |

